فلکسی

خرید و قیمت فلکسی

در این صفحه از سایت اسپینانس کابل می توانید برای خرید انواع فلکسی اقدام نمایید و با قیمت مناسب فلکسی گلند و بست فلکسی را مشاهده کنید در این صفحه با کیفیت ترین فلکسی و انواع مختلف آن قابل مشاهده و انتخاب است.

معرفی فلکسی و کاربرد های آن

مقدمه
لوله فلکسی به عنوان یکی از محصولات بسیار پرکاربرد در کابل کشی و سیم کشی ها می باشد. می توان از این محصولات به شکل های مختلف استفاده کرده و به خوبی از کابل ها محافظت کرد.

 

تنوع در این محصولات به شکل های مختلف قابل استفاده بوده و در زمینه های مختلف می توان آن ها را به کار برد. انعطاف در فلکسی ها به شکل های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. هرچه کیفیت در این محصولات بالاتر باشد می توان با اطمینان بیشتر از آن ها استفاده کرد. به دلیل انعطاف بالایی که این محصولات دارند عموما برای کابل کشی دوربین های مدار بسته مورد استفاده قرار می گیرند.

ابعاد و اندازه در این محصولات با توجه به نیاز شما و استاندارد های موجود در بازار وجود دارد. بر اساس استاندارد های تعیین شده برای کابل ها می توان به راحتی برخی از این محصولات را به خوبی و با درجه کیفی بالایی مورد استفاده قرار داد. برند های بسیار زیادی این محصولات را تولید کرده و به بازار عرضه می کنند. گلند ها و بست فلکسی های مختلف برای نصب این لوله ها به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات معمولا از جنس فلز های گالوانیزه تولید شده و با توجه به مقاومت خود می توانند برای محافظت از کابل ها و سیم های مختلف به کار گرفته شوند.

به دلیل اینکه کابل های عبوری از این محصولات بسیار متنوع می باشند باید از سایز های گوناگون آن ها استفاده کنید. می توان در دسته بندی های مختلف این محصولات را قرار داده و با توجه به ویژگی های خاصی که دارند از آن ها به راحتی استفاده کرد. کیفیت و کارایی بالای فلکسی ها باعث شده است تا بتوان به راحتی در انواع محیط های داخلی و بیرونی از آن ها بهره برد.

فلکسی یک

فلکسی ها

ویژگی های فلکسی

برای اینکه از فلکسی های مختلف به خوبی استفاده کنید باید با انواع ساختار های موجود در آن ها آشنا شوید. ویژگی های موجود در این محصولات می تواند باعث شود تا شما به راحتی و در زمان های مختلف از این محصولات استفاده کنید. کیفیت و کاربرد های بسیار زیاد فلکسی ها باعث شده است تا شما در زمانی اندک بتوانید از این محصولات استفاده کنید. از مهم ترین ویژگی های موجود در این محصولات می توان به انعطاف بالا اشاره کرد. این انعطاف باعث می شود تا بتوانید در مکان های بسیار زیادی از این محصولات به راحتی استفاده کنید.

یکی دیگر از ویژگی های لوله فلکسی، مقاومت کششی و چرخشی بالا می باشد. می توان از این محصولات به خوبی در زمینه های مختلف و تحت فشار های گوناگون به راحتی استفاده کرد. استحکام بالا در برابر فشار و ساییدگی را نیز می توان به عنوان مزیت های بسیار عالی این محصولات در نظر داشت. فلکسی ها در برابر ضربه های مختلف بسیار مقاوم بوده و می توانند برای مصارف مختلف مناسب باشند. یکی از کاربردی ترین ویژگی های موجود در این محصولات طول عمر و ماندگاری بالا می باشد. این محصولات را می توان به صورت گسترده ای برای مکان های مختلف مورد استفاده قرار داد و به دفعات از آن ها سیم و کابل را عبور داد. این ویژگی در این محصولات می تواند برای مکان های مختلف مفید باشد.

 بر خلاف بسیاری از محصولات موجود که در برابر اشعه نور خورشید مقاومت خود را از دست می دهند این محصولات در برابر انواع اشعه های مرئی مقاوم می باشند. یکی دیگر از ویژگی های بسیار مفید این محصولات که در حوادث می تواند مفید باشد مقاومت در برابر حرارت است. این محصولات به هیچ عنوان آتش را انتقال نداده و از رسیدن آسیب به سیم ها جلوگیری می کنند. به کمک سیم ارت می توان برای این محصولات یک مسیر تخلیه الکتریکی را نیز ایجاد کرد.

فلکسی

ویژگی های مختلف

انواع فلکسی ها

یکی از موارد بسیار مهم در فلکسی ها مربوط به تنوع بالا می باشد. برای هر نوع فعالیتی می توان از نوعی خاص استفاده کرد. کیفیت در این محصولات باید در بهترین حالت خود قرار داشته باشد تا به خوبی بتوان از تنوع موجود استفاده کرد. در زمینه کیفیت های مختلف می توان ویژگی های بسیار زیادی را مشاهده کرد. از مهم ترین دسته بندی های موجود در این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

-        لوله خرطومی روکش دار: این محصولات با داشتن یک روکش محافظ می توانند در شرایط مختلف آب و هوایی از خود کیفیت قابل قبولی را به نمایش می گذارند. این محصولات برای محیط های مرطوب نیز مناسب بوده و به خوبی قابلیت استفاده را دارند.

-        لوله های بدون روکش: یکی دیگر از انواع لوله های فلکسی موجود بدون روکش ها می باشند. این محصولات فاقد روکش پی وی سی بوده و برای محیط های داخلی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. می توان از این محصولات به شکل های مختلف استفاده کرده و بالاترین کارایی را مشاهده کرد. ظاهر این محصولات نیز بسیار مناسب بوده و به خوبی قابلیت استفاده را دارند.

در تمامی این محصولات می توان تنوع در سایز را نیز مشاهده کرد. در رنگ بندی های مختلف این محصولات تولید شده و برای کاربرد های گوناگون به کار گرفته می روند. هرچه کیفیت در این محصولات بالاتر باشد تغییر رنگ در آن ها کمتر می باشد.

فلکسی

تنوع بالا

بست فلکسی

بست فلکسی یکی از مهم ترین تجهیزات صنعتی و ساختمانی می باشد که کاربرد های بسیار زیادی را دارد. می توان از این محصولات به شکل های مختلف استفاده کرده و نظم خوبی را ایجاد کرد. برای نگهداری لوله های فلکسی باید از بست های مختلف استفاده کنید. با توجه به تنوع موجود در لوله ها باید این محصولات را نیز انتخاب کرده و به کار برد. به صورت کلی این محصولات به عنوان نگهدارنده لوله ها معرفی می شوند.

به دلیل کاربرد های بسیار بالای لوله های فلکسی باید از بست های مناسب و قوی استفاده کرد. این لوله ها به صورت روکار مورد استفاده قرار می گیرند و برای کاربرد های مختلف مناسب می باشند. برای اینکه در محیط های مختلف این لوله ها را نصب کرده و سیم ها را از آن ها عبور داد باید به خوبی از بست های متنوع استفاده کنید. در شکل ها و ابعاد گوناگون می توان از این بست ها استفاده کرده و بالاترین کارایی را مشاهده نمود.