درباره ما

در زمان های قدیم بیشتر معاملات بین مشتریان و فروشندگان به صورت حضوری و تماس از نزدیک انجام می شد؛ اما با پیشرفت تکنولوژی و همچنین روی کار آمدن اینترنت، روش‌های تازه‌ای برای کسب درآمد از اینترنت به‌ وجودآمده است اینترنت یک فرصت است؛ هم برای مردم ایران و هم کسب و کارهای ایرانی، پس لازم بود راهی آسان، مطمئن و کم‌هزینه برای ورود به کسب و کارها به دنیای اینترنت وجود داشته باشد. راه‌ حل ما برای این مساله، ایجاد یک فروشگاه تخصصی بود.

راهی برای آنکه در غنی شدن و افزایش کیفیت تجهیزات شبکه های کامپیوتری، نقشی داشته باشیم مجموعه اسپیناس متشکل از جوانان متخصص وخلاق است که درحوزه تامین و فروش تجهیزات IT و سیستم های حفاظتی و نظارتی از قبیل تجهیزات شبکه، دوربین های مداربسته و دزدگیراماکن فعالیت می کند و همواره بر آن بوده تا در عرصه رقابتی، با استفاده از به روز ترین‏های دنیا، محصولاتی با قیمت مناسب و کیفیتی عالی و درخور شأن مشتریان گرانقدر فراهم آورد.

این مجموعه از سال 1392 به صورت حرفه ای با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه‌ی تجارت نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه بازاریابی، فروش و خدمات توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند.

ما تا به امروز مسیری طولانی، اما پر خاطره را طی کرده‌ایم و با بهره مندی از بهترین کارشناسان به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی نظیری را ارائه می دهیم. ما شما را حمایت می کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود.هدف ما از ورود به این حوزه گشودن بستر جدید برای عرضه این محصولات است به طوری که شرایط خرید آسان و سریع همراه با اطمینان را برای همه هموطنان فراهم کنیم.

در مدت زمانی که فعالیت می‌کردیم تصمیم گرفتیم که با استفاده از همه تجربیات، سایتی را بسازیم که با استانداردهای روز همگام باشد. ما به شما کمک می کنیم که بدون هیچ هزینه ای، کالا و خدمات خود را در ESPINASCABLE.COM جستجو کرده و پس از مشاهده تصاویر کالا، مشخصات فنی  ،کالای خود را  تهیه نمایید.

بازخوردها